Akcija!

Šaldytas bičių pienelis 15 g

50.00 40.00

Labai koncentruotas, pilnavertis, biologiškai aktyvus produktas, turintis daug vertingų maistinių medžiagų, atitinkančių subalansuotos mitybos reikalavimus.

Pastaba: įpakavimas (tara) gali skirtis.

Neturime

Produkto kodas: bp-pien15 Kategorijos: ,

Aprašymas

Bičių pienelis – tai labai stiprus,  biologiškai aktyvus produktas, turintis visų svarbiausių biologinių medžiagų, yaptingai naudingų žmogaus sveikatai.

Bičių pienelio, kaip antibiotiko, poveikis įrodytas moksliniais tyrimais. Bičių pienelis naikina daugybę ligų sukėlėjų. Be to, jis gerina kraujotaką, o tai teigiamai veikia kraujospūdį, širdies veiklą ir kraujotakos sistemą. Įvairios bičių pienelyje esančios medžiagos padeda organizmui naudoti maiste esančią energiją ir jį stiprina. Šis produktas gerina virškinimo organų veiklą, žadina apetitą. Bičių pienelis padeda įveikti daugelį odos ligų.
Bičių pienelyje gausu biologinių medžiagų, todėl jis suteikia jėgų, energijos, kelia nuotaiką ir turi teigiamos įtakos dvasinei būsenai. Bičių pienelis padeda sėkmingai gydytis nuo nesunkios depresijos.
Veiklioji medžiaga acetilcholinas ir gausybė bičių pienelyje esančių bioflavonoidų derina kraujotaką ir padeda išvengti aterosklerozės. Pastaroji  dažnai yra infarkto, insulto ir kojų kraujotakos sutrikimų priežastis, todėl žmonėms su šia problema bičių pienelis yra veiksminga profilaktikos priemonė. Be viso to bičių pienelis gerina abiejų lyčių lytini pajėgumą ir vaisingumą.

Labai vertingas aktyviai sportuojantiems, išsekusiems po ligų ar išgyvenimų, ar tiesiog siekiantiems geresnės gyvenimo kokybės žmonėms.

Bičių pienelis su medumi (1:10) turi geresnį pasisavinimą, kadangi meduje esanti gliukozė padeda jį greičiau ir efektyviau išnešioti po visą  kraujotaką.

Vartojimas: Trečdalis arbatinio šaukštelio, laikant po liežuviu, kol ištirps. Bičių pienelio negalima vartoti vakare, nes dėl tonizuojančio poveikio sunkiau užmigti.

KADANGI BIČIŲ PIENELIS ŠALDYTAS, TAI DĖL PRISTATYMO KREIPTIS ASMENIŠKAI NURODYTAIS KONTAKTAIS

Informacija telefonu: +370 674 84149 | El.paštu: info@vaidobitynas.lt

Papildoma informacija

Svoris 0.4 kg