Bičių pikis (propolis) 30 gramų

4.00

Pikis – senėjimo priešas.

Pastaba: įpakavimas gali skirtis.

Produkto kodas: bp-p30 Kategorijos: , Žymos: , ,

Aprašymas

Pikis (arba kitaip vadinamas propolis), kaip ir kiti bičių produktai jau daugelį metų vartojamas medicinoje.

Bičių pikis laikomas vienu veiksmingiausių natūralių medžiagų, kurios naikina ne tik bakterijas, bet ir virusus. Kitaip nei vartojant sintetinius vaistus ir antibiotikus, bakterijos ir virusai atsparumo bičių pikiui neįgauną, todėl jo veiksmingumas labai didelis. Be to, jis naikina grybelius ir stiprina imunitetą, todėl rekomenduojama vartoti ligų profilaktikai.

Bičių pikio preparatais sėkmingai įveikiami skrandžio ir žarnyno negalavimai. Propolis (pikis) puikiai saugo nuo vidurių užkietėjimo. Be to, pasiekta puikių rezultatų bičių pikiu gydant šlapimo sistemos organų (pvz. inkstų ir šlapimo pūslės) uždegimus ir infekcinės kilmės ligas.

Pikis – senėjimo priešas. Įrodyta, kad senstant ir  organizme vykstant kenksmingiems oksidacijos procesams, pastaruosius gali sustabdyti bičių pikyje esantys antioksidantai. Antioksidacinį bičių pikio poveikį nulemia viena iš jo sudėtyje esančių nesočiųjų riebalinių rūgščių – oksideceninė rūgštis.

Medikai įrodė, kad bičių pikis padeda įveikti ir daugelį odos ligų, ypač abscesus, spuogus, šunvotes, tinka gydyti opas, nesunkius nudegimus (taip pat nudegimus saulėje), įpjovimus, nubrozdinimus, kitas žaizdeles, nuospaudas ir karpas.

Papildoma informacija

Svoris 0.1 kg