Bičių pienelis su medumi (1:10) 150 gramų

50.00

Bičių pienelis – tai labai stirus biologiškai aktyvus produktas,turintis visų svarbiausių biologinių medžiagų, labai naudingų žmogaus sveikatai.

Pastaba: įpakavimas gali skirtis.

Produkto kodas: bp-pien100 Kategorijos: , Žymos: , ,

Aprašymas

Bičių pienelis – tai labai stiprus, biologiškai aktyvus produktas, turintis visas svarbiausias biologines medžiagas naudingas žmogaus sveikatai.

Bičių pienelio, kaip antibiotiko, poveikis įrodytas moksliniais tyrimais. Bičių pienelis naikina daugybę ligų sukėlėjų. Be to, jis gerina kraujotaką, o tai teigiamai veikia kraujospūdį, širdies veiklą ir kraujotakos sistemą. Įvairios bičių pienelyje esančios medžiagos padeda organizmui naudoti maiste esančią energiją ir jį stiprina. Šis produktas gerina virškinimo organų veiklą, žadina apetitą. Bičių pienelis padeda įveikti daugelį odos ligų.
Bičių pienelyje gausu biologinių medžiagų, todėl jis suteikia jėgų, energijos, kelia nuotaiką ir turi teigiamos įtakos dvasinei būsenai. Bičių pienelis padeda sėkmingai gydytis nuo nesunkios depresijos.
Veiklioji medžiaga acetilcholinas ir gausybė bičių pienelyje esančių bioflavonoidų derina kraujotaką ir padeda išvengti aterosklerozės. Pastaroji dažnai yra infarkto, insulto ir kojų kraujotakos sutrikimų priežastis, todėl žmonėms su šia problema bičių pienelis yra veiksminga profilaktikos priemonė. Be to, bičių pienelis itin gerina abiejų lyčių lytini pajėgumą ir vaisingumą.

Labai vertingas aktyviai sportuojantiems, išsekusiems po ligų ar išgyvenimų, ar tiesiog siekiantiems geresnės gyvenimo kokybės žmonėms.

Bičių pienelis su medumi (1:10) turi geresnį pasisavinimą, kadangi meduje esanti gliukozė padeda jį greičiau ir efektyviau išnešioti per kraujotaką.

Vartojimas: Trečdalis arbatinio šaukstelio, laikant po liežuviu, kol ištirps. Bičių pienelio negalima vartoti vakare, nes dėl tonizuojančio poveikio gali būti  sunkiau užmigti.

Papildoma informacija

Svoris 0.3 kg